De mooiste songs uit de popmuziek - de top 2000: - 2000: een overzicht van de platen die zijn gedaald.

Liefhebbers van popmuziek kennen de hitlijsten met top 40 hits of de muziek top 100. De Top 2000 is de ultieme hitlijst met de songs die beklijven. Waar de top 40 hits vaak songs van de dag zijn en de muziek top 100 de succesvolle liedjes van een jaar laat zien, is de Top 2000 de hitlijst van songs die in ons collectieve geheugen staan gegrift.

De top 2000 is inmiddels de traditionele muzikale afsluiting van het jaar.

Bekijk hier de jaarlijsten van de verschillende edities of zoek naar jouw favoriete artiesten.



Download de gratis app
12345678910...>>
artiesttiteljaar20001999verschil
Van Morrison Bright Side Of The Road197920001071929
Oleta Adams Get Here19901552669883
Judy Garland Somewhere Over The Rainbow19391861979882
Level 42 Love Games19811449596853
Wings Live And Let Die19731506671835
The Monkees I'm A Believer19661719918801
Tina Turner What's Love Got To Do With It19841302552750
John Lennon & Plastic Ono Band Give Peace A Chance19691603853750
Charles Aznavour She19741079343736
Elvis Presley (You're The) Devil In Disguise19631305577728
Petula Clark Down Town19641551829722
Kaoma Lambada19891446731715
George Harrison My Sweet Lord19701452740712
Patsy Cline Crazy196118221128694
Whitney Houston Greatest Love Of All19861321638683
Gladys Knight & The Pips Midnight Train To Georgia197317241082642
Peggy Lee Fever195917101088622
The Beatles She Loves You19631145527618
Vanessa Williams Save The Best For Last199219021289613
Roberta Flack Killing Me Softly With His Song19731026426600
12345678910...>>
Zoek op
Artiest   Titel  
Google Plus email of twitter: @John_Boers

een website van John Boers