De mooiste songs uit de popmuziek - de top 2000: - 2001: een overzicht van de platen die zijn gedaald.

Liefhebbers van popmuziek kennen de hitlijsten met top 40 hits of de muziek top 100. De Top 2000 is de ultieme hitlijst met de songs die beklijven. Waar de top 40 hits vaak songs van de dag zijn en de muziek top 100 de succesvolle liedjes van een jaar laat zien, is de Top 2000 de hitlijst van songs die in ons collectieve geheugen staan gegrift.

De top 2000 is inmiddels de traditionele muzikale afsluiting van het jaar.

Bekijk hier de jaarlijsten van de verschillende edities of zoek naar jouw favoriete artiesten.



Download de gratis app
12345678910...>>
artiesttiteljaar20012000verschil
The Kinks Dead End Street196617833401443
Buggles Video Killed The Radio Star197918888071081
Emilia Big Big World199819409091031
Bing Crosby White Christmas195417327121020
Doe Maar Pa198315905781012
The Kinks Days19681127159968
Kelly Family David's Song19791363435928
Kim Wilde Kids in America19811614728886
Buffoons It's The End19681803958845
Glenn Miller In The Mood194018741034840
Sam Brown Stop19881650835815
The Kinks You Really Got Me19641289503786
Julie Covington Don't Cry For Me Argentina19771140362778
Michel Polnareff La Poupee Qui Fait Non196619421179763
David Bowie Absolute Beginners19861414651763
Sam Cooke Wonderful World19601548847701
Jimi Hendrix Purple Haze19671236542694
Natalie Imbruglia Torn19971273581692
Celine Dion Think Twice19951174485689
Anita Ward Ring My Bell197918021120682
12345678910...>>
Zoek op
Artiest   Titel  
Google Plus email of twitter: @John_Boers

een website van John Boers