De mooiste songs uit de popmuziek - de top 2000: - 2002: een overzicht van de platen die zijn gedaald.

Liefhebbers van popmuziek kennen de hitlijsten met top 40 hits of de muziek top 100. De Top 2000 is de ultieme hitlijst met de songs die beklijven. Waar de top 40 hits vaak songs van de dag zijn en de muziek top 100 de succesvolle liedjes van een jaar laat zien, is de Top 2000 de hitlijst van songs die in ons collectieve geheugen staan gegrift.

De top 2000 is inmiddels de traditionele muzikale afsluiting van het jaar.

Bekijk hier de jaarlijsten van de verschillende edities of zoek naar jouw favoriete artiesten.



Download de gratis app
12345678910...>>
artiesttiteljaar20022001verschil
Dolly Parton You Are198315402401300
Barbra Streisand & Neil Diamond You Don't Bring Me Flowers197816654271238
The Sweet Poppa Joe197212601131147
Gilbert O'Sullivan Clair197217466011145
Status Quo The Wanderer198418817621119
Bee Gees To Love Somebody196716496091040
Gilbert O'Sullivan Alone Again (Naturally)19721661686975
Neil Diamond Cracklin' Rosie19701723819904
Bee Gees You Win Again19871282386896
Cliff Richard We Don't Talk Anymore19791629753876
The Everly Brothers On The Wings Of A Nightingale19841058187871
Toto Pamela19881426588838
Wes Alane199718821065817
Rob de Nijs Zondag19801698899799
Engelbert Humperdinck Release Me196719881212776
Adiemus Adiemus19951387638749
Diesel Sausolito Summernight19801722984738
Elton John Sacrifice19901548815733
Cliff Richard Please Don't Tease196019731248725
Warm Sounds Birds And Bees196717721050722
12345678910...>>
Zoek op
Artiest   Titel  
Google Plus email of twitter: @John_Boers

een website van John Boers