De mooiste songs uit de popmuziek - de top 2000: - 2003: een overzicht van de platen die zijn gedaald.

Liefhebbers van popmuziek kennen de hitlijsten met top 40 hits of de muziek top 100. De Top 2000 is de ultieme hitlijst met de songs die beklijven. Waar de top 40 hits vaak songs van de dag zijn en de muziek top 100 de succesvolle liedjes van een jaar laat zien, is de Top 2000 de hitlijst van songs die in ons collectieve geheugen staan gegrift.

De top 2000 is inmiddels de traditionele muzikale afsluiting van het jaar.

Bekijk hier de jaarlijsten van de verschillende edities of zoek naar jouw favoriete artiesten.



Download de gratis app
12345678910...>>
artiesttiteljaar20032002verschil
Lynn Anderson Rose Garden197119742281746
The Beatles No Reply196513831511232
Jim Croce Bad Bad Leroy Brown197318596731186
Johnny & the Hurricanes Red River Rock196013622221140
Elton John Blue Eyes198219338731060
Falco Rock Me Amadeus198619861033953
The Three Degrees Dirty Ol' Man197319881087901
Gino Vannelli Powerful People197418951074821
Boney M Ma Baker197717981012786
Gino Vannelli People Gotta Move197418091038771
Billy Joel New York State Of Mind19761705991714
Hot Chocolate It Started With A Kiss198219931280713
Dave Dee Dozy Beaky Mick & Tich The Legend Of Xanadu196817421047695
Mother's Finest Piece Of The Rock197818921200692
Klaatu A Routine Day197917611076685
Ramses Shaffy & Liesbeth List Shaffy Cantate196518211154667
George Michael Faith198718361179657
Jon Secada Just Another Day19921472821651
Billy Joel Uptown Girl198317101070640
De Kast Woorden Zonder Woorden19981059421638
12345678910...>>
Zoek op
Artiest   Titel  
Google Plus email of twitter: @John_Boers

een website van John Boers