De mooiste songs uit de popmuziek - de top 2000: - 2004: een overzicht van de platen die zijn gedaald.

Liefhebbers van popmuziek kennen de hitlijsten met top 40 hits of de muziek top 100. De Top 2000 is de ultieme hitlijst met de songs die beklijven. Waar de top 40 hits vaak songs van de dag zijn en de muziek top 100 de succesvolle liedjes van een jaar laat zien, is de Top 2000 de hitlijst van songs die in ons collectieve geheugen staan gegrift.

De top 2000 is inmiddels de traditionele muzikale afsluiting van het jaar.

Bekijk hier de jaarlijsten van de verschillende edities of zoek naar jouw favoriete artiesten.



Download de gratis app
12345678910...>>
artiesttiteljaar20042003verschil
Ricky Nelson Hello Mary Lou19611580640940
Sam Cooke Wonderful World19601481556925
Marlene Dietrich Lili Marlene19461671861810
Glenn Miller In The Mood19401393600793
Peggy Lee Fever195918481097751
Platters Only You19571518818700
Level 42 Love Games198118101172638
Eddie Cochran Three Steps To Heaven19601288669619
Norman Greenbaum Spirit In The Sky19701576959617
Johnny Cash A Thing Called Love19721420842578
Judy Garland Somewhere Over The Rainbow193919131339574
Harry Belafonte Island In The Sun19571485911574
Pat Boone Love Letters In The Sand195717621190572
Buddy Holly That'll Be The Day19571147580567
Jim Reeves He'll Have To Go19601378812566
Del Shannon Runaway196115661003563
Eric Clapton After Midnight19701497938559
Lipps Inc Funky Town198019521398554
Vera Lynn We'll Meet Again19391269718551
Elvis Presley Don't Be Cruel19561398849549
12345678910...>>
Zoek op
Artiest   Titel  
Google Plus email of twitter: @John_Boers

een website van John Boers