De mooiste songs uit de popmuziek - de top 2000: - 2005: een overzicht van de platen die zijn gedaald.

Liefhebbers van popmuziek kennen de hitlijsten met top 40 hits of de muziek top 100. De Top 2000 is de ultieme hitlijst met de songs die beklijven. Waar de top 40 hits vaak songs van de dag zijn en de muziek top 100 de succesvolle liedjes van een jaar laat zien, is de Top 2000 de hitlijst van songs die in ons collectieve geheugen staan gegrift.

De top 2000 is inmiddels de traditionele muzikale afsluiting van het jaar.

Bekijk hier de jaarlijsten van de verschillende edities of zoek naar jouw favoriete artiesten.



Download de gratis app
12345678910...>>
artiesttiteljaar20052004verschil
Tee Set She Likes Weeds197019956851310
Tee Set Ma Belle Amie196919506741276
The Rolling Stones The Last Time196519647941170
The Specials A Message To You Rudy198018971003894
Mary Hopkin Those Were The Days19681742929813
Willeke Alberti Spiegelbeeld19631731999732
Depeche Mode People Are People198417661084682
Pacific Gas & Electric Are You Ready197019581300658
Roger Whittaker I Don't Believe In If Anymore19701624980644
Berlin Take My Breath Away198616601038622
Andre Hazes Eenzame Kerst19761408788620
Van Orly Calling Out20031300683617
Blondie The Tide Is High19801554963591
Joni Mitchell Big Yellow Taxi197018601276584
Danny de Munk Ik Voel Me Zo Verdomd Alleen19841553970583
Lovin' Spoonful Darling Be Home Soon196716561081575
Cher If I Could Turn Back Time198917481173575
USA for Africa We Are The World198516711107564
The Police Can't Stand Losing You197917161167549
INXS Need You Tonight198717071164543
12345678910...>>
Zoek op
Artiest   Titel  
Google Plus email of twitter: @John_Boers

een website van John Boers