De mooiste songs uit de popmuziek - de top 2000: - 2006: een overzicht van de platen die zijn gedaald.

Liefhebbers van popmuziek kennen de hitlijsten met top 40 hits of de muziek top 100. De Top 2000 is de ultieme hitlijst met de songs die beklijven. Waar de top 40 hits vaak songs van de dag zijn en de muziek top 100 de succesvolle liedjes van een jaar laat zien, is de Top 2000 de hitlijst van songs die in ons collectieve geheugen staan gegrift.

De top 2000 is inmiddels de traditionele muzikale afsluiting van het jaar.

Bekijk hier de jaarlijsten van de verschillende edities of zoek naar jouw favoriete artiesten.



Download de gratis app
12345678910...>>
artiesttiteljaar20062005verschil
Paul McCartney Another Day197119521030922
Marlene Dietrich Sag Mir Wo Die Blumen Sind19631116338778
Klaatu A Routine Day197918941195699
Volumia! Afscheid199818711179692
Gino Vannelli People Gotta Move19741413738675
Van Orly Calling Out200319471300647
Julien Clerc Ce N'est Rien19741475854621
Kiss Sure Know Something19791405788617
Dido Life For Rent20031296702594
Greenfield & Cook Only Lies197119501368582
The Beatles I Want To Hold Your Hand196419731445528
De Dijk Recht In De Ogen2005859331528
Jamie Cullum All At Sea20041324804520
Daniel Powter Bad Day20051337820517
André Hazes 'n Vriend198016611150511
The Sweet Blockbuster19731124613511
Crosby, Stills & Nash Marrakesh Express196918651371494
Julien Clerc Si On Chantait197415481054494
Boney M Daddy Cool197619991510489
The Corrs Radio20001166682484
12345678910...>>
Zoek op
Artiest   Titel  
Google Plus email of twitter: @John_Boers

een website van John Boers