De mooiste songs uit de popmuziek - de top 2000: - 2007: een overzicht van de platen die zijn gedaald.

Liefhebbers van popmuziek kennen de hitlijsten met top 40 hits of de muziek top 100. De Top 2000 is de ultieme hitlijst met de songs die beklijven. Waar de top 40 hits vaak songs van de dag zijn en de muziek top 100 de succesvolle liedjes van een jaar laat zien, is de Top 2000 de hitlijst van songs die in ons collectieve geheugen staan gegrift.

De top 2000 is inmiddels de traditionele muzikale afsluiting van het jaar.

Bekijk hier de jaarlijsten van de verschillende edities of zoek naar jouw favoriete artiesten.



Download de gratis app
12345678910...>>
artiesttiteljaar20072006verschil
George Michael & Aretha Franklin I Knew You Were Waiting (For Me)198719467721174
Robbie Williams Rock DJ200017186811037
Shakira Whenever Wherever20021563726837
Lucie Silvas What You're Made Of20041662856806
John Travolta & Olivia Newton John You're The One That I Want197818661095771
The Sweet Love Is Like Oxygen197817721008764
Michel Fugain Le Printemps19771603867736
Patrick Bruel Casser La Voix (Live)19921353645708
The Sweet Poppa Joe197219621255707
Robbie Williams Millennium199817611092669
De Dijk Recht In De Ogen20051517859658
Anastacia I'm Outta Love2000962312650
Roberta Flack Killing Me Softly With His Song19731616986630
Manfred Mann's Earth band Davy's On The Road Again197819151308607
Katrina & the Waves Walking On Sunshine198519011301600
Level 42 Lessons In Love198618681270598
The Sweet Fox On The Run19751429837592
Small Faces Itchycoo Park196718231243580
Propaganda Duel (Eye To Eye)198518081228580
Matthias Reim Verdammt Ich Lieb' Dich199017201143577
12345678910...>>
Zoek op
Artiest   Titel  
Google Plus email of twitter: @John_Boers

een website van John Boers