De mooiste songs uit de popmuziek - de top 2000: - 2009: een overzicht van de platen die zijn gedaald.

Liefhebbers van popmuziek kennen de hitlijsten met top 40 hits of de muziek top 100. De Top 2000 is de ultieme hitlijst met de songs die beklijven. Waar de top 40 hits vaak songs van de dag zijn en de muziek top 100 de succesvolle liedjes van een jaar laat zien, is de Top 2000 de hitlijst van songs die in ons collectieve geheugen staan gegrift.

De top 2000 is inmiddels de traditionele muzikale afsluiting van het jaar.

Bekijk hier de jaarlijsten van de verschillende edities of zoek naar jouw favoriete artiesten.



Download de gratis app
12345678910...>>
artiesttiteljaar20092008verschil
Steve Harley & Cockney Rebel Make Me Smile (Come Up And See Me)197518265691257
Stevie Wonder Isn't She Lovely197619548001154
Alison Moyet That Ole Devil Called Love198517206871033
Bots Zeven Dagen Lang19761626669957
The Sweet Blockbuster19731787832955
Alannah Myles Black Velvet19901739786953
Shania Twain You're Still The One 19981796897899
Astrud Gilberto The Girl From Ipanema19641646773873
Alessandro Safina Luna20001245406839
Shania Twain Man I Feel Like A Woman19991767937830
Bryan Adams Please Forgive Me19931798979819
Blue Diamonds Ramona19601506703803
ABC The Look Of Love198218171016801
The Boomtown Rats I Don't Like Mondays19791476685791
Alison Moyet All Cried Out19851741952789
Bette Midler From A Distance19911650869781
Paul Young Love Of The Common People198418861107779
Toontje Lager Stiekem Gedanst19831542765777
The Sweet Poppa Joe197218901122768
Brigitte Kaandorp & Herman Finkers Duet19901464706758
12345678910...>>
Zoek op
Artiest   Titel  
Google Plus email of twitter: @John_Boers

een website van John Boers