De mooiste songs uit de popmuziek - de top 2000: - 2010: een overzicht van de platen die zijn gedaald.

Liefhebbers van popmuziek kennen de hitlijsten met top 40 hits of de muziek top 100. De Top 2000 is de ultieme hitlijst met de songs die beklijven. Waar de top 40 hits vaak songs van de dag zijn en de muziek top 100 de succesvolle liedjes van een jaar laat zien, is de Top 2000 de hitlijst van songs die in ons collectieve geheugen staan gegrift.

De top 2000 is inmiddels de traditionele muzikale afsluiting van het jaar.

Bekijk hier de jaarlijsten van de verschillende edities of zoek naar jouw favoriete artiesten.



Download de gratis app
12345678910...>>
artiesttiteljaar20102009verschil
Michael Jackson Black Or White199115322761256
Marco Borsato Vrij Zijn199617566071149
Rick Astley Never Gonna Give You Up19871684723961
Ramses Shaffy 5 Uur19661385444941
Red Hot Chili Peppers Dani California20061258338920
Ramses Shaffy & Liesbeth List Shaffy Cantate19651094178916
10CC I'm Mandy Fly Me19761817909908
Anouk One Word20051371475896
Michael Jackson Man In The Mirror19881195326869
Michael Jackson Rock With You197918451107738
10CC The Wall Street Shuffle19741112380732
Marco Borsato Waarom Nou Jij19941060333727
Racoon Laugh About It20051551833718
Anouk I Don't Wanna Hurt2008982296686
Milow You Don't Know20091245574671
The 5th Dimension Aquarius / Let The Sunshine In19691095429666
Kayak Wintertime19741563902661
Marco Borsato De Bestemming19981079422657
Frans Bauer Heb Je Even Voor Mij200418121157655
James Morrison Wonderful World200618391234605
12345678910...>>
Zoek op
Artiest   Titel  
Google Plus email of twitter: @John_Boers

een website van John Boers