De mooiste songs uit de popmuziek - de top 2000: - 2011: een overzicht van de platen die zijn gedaald.

Liefhebbers van popmuziek kennen de hitlijsten met top 40 hits of de muziek top 100. De Top 2000 is de ultieme hitlijst met de songs die beklijven. Waar de top 40 hits vaak songs van de dag zijn en de muziek top 100 de succesvolle liedjes van een jaar laat zien, is de Top 2000 de hitlijst van songs die in ons collectieve geheugen staan gegrift.

De top 2000 is inmiddels de traditionele muzikale afsluiting van het jaar.

Bekijk hier de jaarlijsten van de verschillende edities of zoek naar jouw favoriete artiesten.



Download de gratis app
12345678910...>>
artiesttiteljaar20112010verschil
Boudewijn de Groot Als De Rook Om Je Hoofd Is Verdwenen19721721939782
Barbra Streisand Evergreen197718061116690
Ilse DeLange Puzzle Me20091241559682
Electric Light Orchestra Can't Get It Out Of My Head19751437777660
Boudewijn de Groot Kinderballade197719441376568
Anouk Woman20091220656564
Mika Relax Take It Easy200718851326559
John Mayer & Taylor Swift Half Of My Heart20101327811516
America Sister Golden Hair197518631348515
Train Hey Soul Sister20101193685508
Adamo Dolce Paola196518451343502
Barbra Streisand & Neil Diamond You Don't Bring Me Flowers197817141216498
Randy Crawford One Day I'll Fly Away198015821087495
Alison Moyet All Cried Out198517691276493
Albert Hammond It Never Rains In Southern California197219741489485
Chicago Wishing You Were Here197418671387480
Dave Berry This Strange Effect19651322847475
Albert Hammond I Don't Wanna Die In An Air Disaster19741394924470
Unit Gloria The Last Seven Days196915491084465
Andre Rieu Second Waltz199417361278458
12345678910...>>
Zoek op
Artiest   Titel  
Google Plus email of twitter: @John_Boers

een website van John Boers