De mooiste songs uit de popmuziek - de top 2000: - 2012: een overzicht van de platen die zijn gedaald.

Liefhebbers van popmuziek kennen de hitlijsten met top 40 hits of de muziek top 100. De Top 2000 is de ultieme hitlijst met de songs die beklijven. Waar de top 40 hits vaak songs van de dag zijn en de muziek top 100 de succesvolle liedjes van een jaar laat zien, is de Top 2000 de hitlijst van songs die in ons collectieve geheugen staan gegrift.

De top 2000 is inmiddels de traditionele muzikale afsluiting van het jaar.

Bekijk hier de jaarlijsten van de verschillende edities of zoek naar jouw favoriete artiesten.



Download de gratis app
12345678910...>>
artiesttiteljaar20122011verschil
3JS De Stroom201119919261065
Nick & Simon De Dag Dat Alles Beter Is20091883885998
10CC Donna19731663784879
Nick & Simon Het Masker20091796948848
Bruno Mars The Lazy Song20111227432795
Nick & Simon Vallende Sterren20091655890765
Duffy Mercy200818071043764
Jan Smit Vrienden Voor Het Leven200518591149710
The 5th Dimension Aquarius / Let The Sunshine In19691151452699
Albert Hammond The Free Electric Band197318081109699
Cuby & The Blizzards Another Day Another Road196717281036692
The Beach Boys Tears In The Morning19701433768665
The Cats Where Have I Been Wrong197019131261652
Billie Holiday Strange Fruit193918951258637
Boney M Rivers Of Babylon197816621030632
Ellen Ten Damme & 3JS Wat Is Dromen2010781155626
Billie Holiday Summertime193618001194606
Golden Earrings Sound Of The Screaming Day196717661160606
The B-52'S Love Shack19891473883590
Nick & Simon Rosanne2008925336589
12345678910...>>
Zoek op
Artiest   Titel  
Google Plus email of twitter: @John_Boers

een website van John Boers