De mooiste songs uit de popmuziek - de top 2000: - 2014: een overzicht van de platen die zijn gedaald.

Liefhebbers van popmuziek kennen de hitlijsten met top 40 hits of de muziek top 100. De Top 2000 is de ultieme hitlijst met de songs die beklijven. Waar de top 40 hits vaak songs van de dag zijn en de muziek top 100 de succesvolle liedjes van een jaar laat zien, is de Top 2000 de hitlijst van songs die in ons collectieve geheugen staan gegrift.

De top 2000 is inmiddels de traditionele muzikale afsluiting van het jaar.

Bekijk hier de jaarlijsten van de verschillende edities of zoek naar jouw favoriete artiesten.



Download de gratis app
12345678910...>>
artiesttiteljaar20142013verschil
John Legend This Time20091598802796
Lou Reed Satellite Of Love197219641196768
Robbie Williams Candy20121741974767
PSY Gangnam Style201219421311631
Ilse DeLange Beautiful Distraction201019601337623
Bruce Springsteen We Take Care Of Our Own201217971176621
Ry Cooder He'll Have To Go19761593976617
John Mayer Perfectly Lonely201018051202603
Will And The People Lion In The Morning Sun201218291235594
Bob Marley & The Wailers Get Up Stand Up197317031111592
Alicia Keys Girl On Fire201218121223589
Buffalo Springfield For What It's Worth196717011115586
Coldplay Lovers In Japan200919051319586
Gers Pardoel Ik Neem Je Mee201119311349582
John Mayer & Taylor Swift Half Of My Heart20101557986571
Jack Johnson Sitting, Waiting, Wishing200517451191554
Rowwen Heze Bestel Mar19921450899551
Michael Kiwanuka Home Again201218101263547
The Beatles Across The Universe197017051164541
The Beatles Love Me Do196319361401535
12345678910...>>
Zoek op
Artiest   Titel  
Google Plus email of twitter: @John_Boers

een website van John Boers