De mooiste songs uit de popmuziek - de top 2000: - 2015: een overzicht van de platen die zijn gedaald.

Liefhebbers van popmuziek kennen de hitlijsten met top 40 hits of de muziek top 100. De Top 2000 is de ultieme hitlijst met de songs die beklijven. Waar de top 40 hits vaak songs van de dag zijn en de muziek top 100 de succesvolle liedjes van een jaar laat zien, is de Top 2000 de hitlijst van songs die in ons collectieve geheugen staan gegrift.

De top 2000 is inmiddels de traditionele muzikale afsluiting van het jaar.

Bekijk hier de jaarlijsten van de verschillende edities of zoek naar jouw favoriete artiesten.



Download de gratis app
12345678910...>>
artiesttiteljaar20152014verschil
Alicia Keys Empire State Of Mind200917731291644
Robert Long Kalverliefde19741717888829
Bruno Mars Locked Out of Heaven20121617876741
Frank Boeijen Winter In Hamburg198718201158662
Anouk Modern World200818881290598
Lenny Kravitz Always On The Run199119841421563
The Zombies Time Of The Season196919811442539
Rob de Nijs Open Einde198719621437525
Keane Silenced By The Night201218211312509
The Moody Blues Had To Fall In Love197816291123506
David Bowie Fame197518031301502
Marianne Faithfull The Ballad Of Lucy Jordan197918731383490
Vangelis Chariots Of Fire198219421458484
Passenger The Wrong Direction201315271044483
Ed Sheeran Lego House20121079598481
Kane No Surrender20091102624478
Bastille Things We Lost In The Fire20131026552474
Racoon Laugh About It200518981447451
Sam & Dave Soul Man196719801535445
Ekseption The 5th196919201476444
12345678910...>>
Zoek op
Artiest   Titel  
Google Plus email of twitter: @John_Boers

een website van John Boers