De mooiste songs uit de popmuziek - de top 2000: - 2018: een overzicht van de platen die zijn gedaald.

Liefhebbers van popmuziek kennen de hitlijsten met top 40 hits of de muziek top 100. De Top 2000 is de ultieme hitlijst met de songs die beklijven. Waar de top 40 hits vaak songs van de dag zijn en de muziek top 100 de succesvolle liedjes van een jaar laat zien, is de Top 2000 de hitlijst van songs die in ons collectieve geheugen staan gegrift.

De top 2000 is inmiddels de traditionele muzikale afsluiting van het jaar.

Bekijk hier de jaarlijsten van de verschillende edities of zoek naar jouw favoriete artiesten.



Download de gratis app
12345678910...>>
artiesttiteljaar20182017verschil
The Babys Everytime I Think Of You197915415201021
The Babys Isn't It Time197719971033964
A-Ha Hunting High And Low19861826870956
Sandy Coast The Eyes Of Jenny19811628768860
2 Unlimited No Limit19931691978713
The Who Won't Get Fooled Again197117571059698
The Clash Should I Stay Or Should I Go198217991128671
The Beach Boys Tears In The Morning197017491101648
Rene Klijn Mr. Blue199317881146642
Barry Manilow Mandy197419511321630
Paolo Conte Max19881102478624
Kings Of Leon Back Down South201018061186620
Fischer Z The Worker19791483867616
Focus Sylvia197219881394594
Earth & Fire Song Of The Marching Children197119281337591
Dotan Home2014796205591
Fats Domino Blueberry Hill19571229643586
The Who See Me, Feel Me19701433848585
Maarten van Roozendaal Red Mij Niet200116961119577
Japan Nightporter19801548980568
12345678910...>>
Zoek op
Artiest   Titel  
Google Plus email of twitter: @John_Boers

een website van John Boers