De mooiste songs uit de popmuziek - de top 2000: - 2000: een overzicht van de platen die zijn gestegen.

Liefhebbers van popmuziek kennen de hitlijsten met top 40 hits of de muziek top 100. De Top 2000 is de ultieme hitlijst met de songs die beklijven. Waar de top 40 hits vaak songs van de dag zijn en de muziek top 100 de succesvolle liedjes van een jaar laat zien, is de Top 2000 de hitlijst van songs die in ons collectieve geheugen staan gegrift.

De top 2000 is inmiddels de traditionele muzikale afsluiting van het jaar.

Bekijk hier de jaarlijsten van de verschillende edities of zoek naar jouw favoriete artiesten.



Download de gratis app
12345678910...>>
artiesttiteljaar20001999verschil
John Denver Thank God I'm a Country Boy197573720001263
The Kinks Dead End Street196634014361096
Doe Maar Doris Day19827831650867
Amen Corner Gin House Blues19678561639783
Buggles Video Killed The Radio Star19798071545738
The Kinks Days1968159885726
Simon & Garfunkel My Little Town197510781772694
KC & The Sunshine Band Please Don't Go19798631411548
The Sweet Poppa Joe19724911038547
Buffoons It's The End19689581493535
Harpo Moviestar197511821707525
The Pretenders Brass In Pocket19808181342524
Joost Nuissl Ik Ben Blij Dat Ik Je Niet Vergeten Ben19756091121512
Nadieh Windforce 11198711271631504
The Sweet The Six Teens1974192691499
American Breed Bend Me Shape Me196814171904487
The Kinks Celluloid Heroes1973102588486
Michel Polnareff La Poupee Qui Fait Non196611791662483
Graham Nash Chicago197113661848482
Fleetwood Mac Man Of The World19699631441478
12345678910...>>
Zoek op
Artiest   Titel  
Google Plus email of twitter: @John_Boers

een website van John Boers