De mooiste songs uit de popmuziek - de top 2000: - 2001: een overzicht van de platen die zijn gestegen.

Liefhebbers van popmuziek kennen de hitlijsten met top 40 hits of de muziek top 100. De Top 2000 is de ultieme hitlijst met de songs die beklijven. Waar de top 40 hits vaak songs van de dag zijn en de muziek top 100 de succesvolle liedjes van een jaar laat zien, is de Top 2000 de hitlijst van songs die in ons collectieve geheugen staan gegrift.

De top 2000 is inmiddels de traditionele muzikale afsluiting van het jaar.

Bekijk hier de jaarlijsten van de verschillende edities of zoek naar jouw favoriete artiesten.



Download de gratis app
12345678910...>>
artiesttiteljaar20012000verschil
Van Morrison Bright Side Of The Road197972720001273
Level 42 Love Games19815011449948
Gilbert O'Sullivan Clair19726011485884
George Harrison My Sweet Lord19705811452871
Alessi Brothers Oh Lori19777221574852
Gilbert O'Sullivan Matrimony19724931278785
Status Quo The Wanderer19847621530768
Electric Light Orchestra Livin' Thing19767471507760
Gilbert O'Sullivan Alone Again (Naturally)19726861415729
The Beatles If I Fell19658831611728
Billy Joel New York State Of Mind19768651572707
George Harrison What Is Life19719661644678
Billy Joel Just The Way You Are19787691444675
Rob de Nijs Zondag19808991538639
Rob de Nijs Zet Een Kaars Voor Je Raam197611841812628
Dolly Parton You Are1983240866626
Judy Garland Somewhere Over The Rainbow193912571861604
Albert Hammond I Don't Wanna Die In An Air Disaster19744411029588
Bangles Walk Like An Egyptian19866111197586
Simon & Garfunkel Cecilia19707301311581
12345678910...>>
Zoek op
Artiest   Titel  
Google Plus email of twitter: @John_Boers

een website van John Boers