De mooiste songs uit de popmuziek - de top 2000: - 2002: een overzicht van de platen die zijn gestegen.

Liefhebbers van popmuziek kennen de hitlijsten met top 40 hits of de muziek top 100. De Top 2000 is de ultieme hitlijst met de songs die beklijven. Waar de top 40 hits vaak songs van de dag zijn en de muziek top 100 de succesvolle liedjes van een jaar laat zien, is de Top 2000 de hitlijst van songs die in ons collectieve geheugen staan gegrift.

De top 2000 is inmiddels de traditionele muzikale afsluiting van het jaar.

Bekijk hier de jaarlijsten van de verschillende edities of zoek naar jouw favoriete artiesten.



Download de gratis app
12345678910...>>
artiesttiteljaar20022001verschil
Lynn Anderson Rose Garden197122818321604
Linda Ronstadt It's So Easy197732918921563
The Beatles No Reply196515113181167
Oliver Good Morning Starshine196991219921080
Rick Astley Never Gonna Give You Up198763816541016
Metallica Nothing Else Matters1992991014915
Jon Secada Just Another Day19928211686865
Glenn Miller In The Mood194010181874856
Mud Tigerfeet19748551628773
Live Overcome2001107879772
Kiki Dee I've Got The Music In Me197410321778746
The Rolling Stones The Last Time19655491284735
Elton John Blue Eyes19828731591718
Robbie Williams She's The One19993741091717
Murray Head One Night In Bangkok198511901872682
Procol Harum A Salty Dog19695911271680
Jimi Hendrix Purple Haze19675701236666
Buggles Video Killed The Radio Star197912651888623
The Beach Boys Wouldn't It Be Nice196611841792608
Blondie The Tide Is High198010591659600
12345678910...>>
Zoek op
Artiest   Titel  
Google Plus email of twitter: @John_Boers

een website van John Boers