De mooiste songs uit de popmuziek - de top 2000: - 2003: een overzicht van de platen die zijn gestegen.

Liefhebbers van popmuziek kennen de hitlijsten met top 40 hits of de muziek top 100. De Top 2000 is de ultieme hitlijst met de songs die beklijven. Waar de top 40 hits vaak songs van de dag zijn en de muziek top 100 de succesvolle liedjes van een jaar laat zien, is de Top 2000 de hitlijst van songs die in ons collectieve geheugen staan gegrift.

De top 2000 is inmiddels de traditionele muzikale afsluiting van het jaar.

Bekijk hier de jaarlijsten van de verschillende edities of zoek naar jouw favoriete artiesten.



Download de gratis app
12345678910...>>
artiesttiteljaar20032002verschil
The Alan Parsons Project Eye In The Sky198220118831682
Elvis Presley Love Me Tender195654018391299
Ricky Nelson Hello Mary Lou196164016851045
Ray Charles Georgia On My Mind196095019521002
Pink Floyd Comfortably Numb19793581356998
Platters Only You19578181814996
Sam Cooke Wonderful World19605561531975
The Cats Vaya Con Dios197211201990870
Gino Vannelli Hurts To Be In Love19856951559864
Sylvain Poons & Oetze Verschoor Zuiderzeeballade196211341996862
Elvis Presley (You're The) Devil In Disguise19639281760832
Neil Sedaka Oh! Carol196010651894829
The Blue Nile Tinseltown In The Rain19844451247802
Johnny Cash A Thing Called Love19728421642800
Elvis Presley Don't Be Cruel19568491648799
Eddie Cochran Three Steps To Heaven19606691464795
Johnny Cash A Boy Named Sue19696191408789
Norman Greenbaum Spirit In The Sky19709591739780
Marlene Dietrich Sag Mir Wo Die Blumen Sind196312231992769
Kim Wilde Kids in America198112111930719
12345678910...>>
Zoek op
Artiest   Titel  
Google Plus email of twitter: @John_Boers

een website van John Boers