De mooiste songs uit de popmuziek - de top 2000: - 2004: een overzicht van de platen die zijn gestegen.

Liefhebbers van popmuziek kennen de hitlijsten met top 40 hits of de muziek top 100. De Top 2000 is de ultieme hitlijst met de songs die beklijven. Waar de top 40 hits vaak songs van de dag zijn en de muziek top 100 de succesvolle liedjes van een jaar laat zien, is de Top 2000 de hitlijst van songs die in ons collectieve geheugen staan gegrift.

De top 2000 is inmiddels de traditionele muzikale afsluiting van het jaar.

Bekijk hier de jaarlijsten van de verschillende edities of zoek naar jouw favoriete artiesten.



Download de gratis app
12345678910...>>
artiesttiteljaar20042003verschil
Youp van 't Hek Flappie198124518561611
De Poema's Zij Maakt Het Verschil200112213731251
Tee Set Ma Belle Amie196967417991125
André Hazes Zij Gelooft In Mij20003010391009
Chris Isaak Wicked Game199157315771004
Acda en De Munnik Het Regent Zonnestralen1998971061964
U2 Stuck In A Moment20004091367958
Andre Hazes Eenzame Kerst19767881706918
Tee Set She Likes Weeds19706851524839
Andre Hazes Diep In Mijn Hart198211251900775
U2 Beautiful Day200071807736
Coldplay Clocks200310733723
The Motors Airport19786321346714
Dave Dee Dozy Beaky Mick & Tich The Legend Of Xanadu196810631742679
Conny Vandenbos Sjakie Van De Hoek197510471725678
Billy Joel New York State Of Mind197610521705653
Joe Cocker N'oubliez Jamais19976141254640
Volumia! Afscheid19987501389639
Ramses Shaffy & Liesbeth List Shaffy Cantate196511951821626
Dalida Gigi L'Amoroso19749711592621
12345678910...>>
Zoek op
Artiest   Titel  
Google Plus email of twitter: @John_Boers

een website van John Boers