De mooiste songs uit de popmuziek - de top 2000: - 2005: een overzicht van de platen die zijn gestegen.

Liefhebbers van popmuziek kennen de hitlijsten met top 40 hits of de muziek top 100. De Top 2000 is de ultieme hitlijst met de songs die beklijven. Waar de top 40 hits vaak songs van de dag zijn en de muziek top 100 de succesvolle liedjes van een jaar laat zien, is de Top 2000 de hitlijst van songs die in ons collectieve geheugen staan gegrift.

De top 2000 is inmiddels de traditionele muzikale afsluiting van het jaar.

Bekijk hier de jaarlijsten van de verschillende edities of zoek naar jouw favoriete artiesten.



Download de gratis app
12345678910...>>
artiesttiteljaar20052004verschil
Katie Melua The Closest Thing To Crazy20047219261854
Marlene Dietrich Sag Mir Wo Die Blumen Sind196333813511013
Don Rosenbaum Swimming Into Deep Water197211481980832
Philip Lynott Old Town19825691389820
Paul McCartney Another Day197110301846816
Julien Clerc Si On Chantait197410541857803
Julien Clerc Helene198710811788707
Mink DeVille Demasiado Corazon198410531753700
Gino Vannelli People Gotta Move19747381345607
Jacques Herb Manuela19716381201563
Andy Williams Music To Watch Girls By196712881849561
Freddie Aguilar Anak19807701326556
Ralph McTell Streets Of London19727661313547
Poppys Isabelle Je t'Aime197212251770545
Julien Clerc This Melody19767231245522
Julien Clerc Elle Voulait Qu'on l'Appelle Venise197610731577504
Elvis Presley Good Luck Charm196213701865495
Connie Francis Everybody's Somebody's Fool196011561616460
Canned Heat On The Road Again19687151174459
Rita Hovink Laat Me Alleen1977270713443
12345678910...>>
Zoek op
Artiest   Titel  
Google Plus email of twitter: @John_Boers

een website van John Boers