De mooiste songs uit de popmuziek - de top 2000: - 2006: een overzicht van de platen die zijn gestegen.

Liefhebbers van popmuziek kennen de hitlijsten met top 40 hits of de muziek top 100. De Top 2000 is de ultieme hitlijst met de songs die beklijven. Waar de top 40 hits vaak songs van de dag zijn en de muziek top 100 de succesvolle liedjes van een jaar laat zien, is de Top 2000 de hitlijst van songs die in ons collectieve geheugen staan gegrift.

De top 2000 is inmiddels de traditionele muzikale afsluiting van het jaar.

Bekijk hier de jaarlijsten van de verschillende edities of zoek naar jouw favoriete artiesten.



Download de gratis app
12345678910...>>
artiesttiteljaar20062005verschil
John Mayer Daughters200534418901546
The Rolling Stones The Last Time196581219641152
George Michael & Aretha Franklin I Knew You Were Waiting (For Me)198777219151143
Neil Diamond Longfellow Serenade197476917931024
John Legend Ordinary People20055801339759
George Michael Cowboys And Angels19907281483755
Tee Set She Likes Weeds197012521995743
Johnny Logan What's Another Year19809281649721
Queen '3919757251431706
Cuby & The Blizzards Another Day Another Road196710281693665
Trijntje Oosterhuis Nu Dat Jij Er Bent20037381389651
The Trammps Disco Inferno19778021452650
Ruth Jacott Leun Op Mij19999651612647
Bob Dylan Subterranean Homesick Blues19659161538622
Tee Set Ma Belle Amie196913311950619
Frank Sinatra It Was A Very Good Year19657371315578
Hank The Knife & The Jets Guitar King197513251898573
Eva Cassidy Fields Of Gold19985141086572
Louis Prima Buona Sera195811601727567
Karin Bloemen Zuid-Afrika19915311080549
12345678910...>>
Zoek op
Artiest   Titel  
Google Plus email of twitter: @John_Boers

een website van John Boers