De mooiste songs uit de popmuziek - de top 2000: - 2007: een overzicht van de platen die zijn gestegen.

Liefhebbers van popmuziek kennen de hitlijsten met top 40 hits of de muziek top 100. De Top 2000 is de ultieme hitlijst met de songs die beklijven. Waar de top 40 hits vaak songs van de dag zijn en de muziek top 100 de succesvolle liedjes van een jaar laat zien, is de Top 2000 de hitlijst van songs die in ons collectieve geheugen staan gegrift.

De top 2000 is inmiddels de traditionele muzikale afsluiting van het jaar.

Bekijk hier de jaarlijsten van de verschillende edities of zoek naar jouw favoriete artiesten.



Download de gratis app
12345678910...>>
artiesttiteljaar20072006verschil
Jan Smit Als De Morgen Is Gekomen200613118551724
Aerosmith Dream On197313316321499
Paul Young Love Of The Common People198473117371006
Coldplay Speed Of Sound20053341216882
Danny de Munk Ik Voel Me Zo Verdomd Alleen198410251847822
The Cranberries Zombie19942451040795
Jim Reeves I Love You Because19645481289741
The Beatles I Want To Hold Your Hand196412521973721
Traveling Wilburys Handle With Care19888381537699
Del Shannon Runaway19619561640684
Andy Williams Battle Hymn Of The Republic196810921759667
Alexander Curly I'll Never Drink Again197212111842631
Barclay James Harvest Titles197612081833625
Keane Everybody's Changing20045551162607
Billie Holiday Strange Fruit193910031574571
Aphrodite's Child I Want To Live19699271473546
Edith Piaf Milord19609441489545
Adamo C'est Ma Vie197610881633545
André Hazes 'n Vriend198011251661536
BZN Pearlydumm19809291462533
12345678910...>>
Zoek op
Artiest   Titel  
Google Plus email of twitter: @John_Boers

een website van John Boers