De mooiste songs uit de popmuziek - de top 2000: - 2008: een overzicht van de platen die zijn gestegen.

Liefhebbers van popmuziek kennen de hitlijsten met top 40 hits of de muziek top 100. De Top 2000 is de ultieme hitlijst met de songs die beklijven. Waar de top 40 hits vaak songs van de dag zijn en de muziek top 100 de succesvolle liedjes van een jaar laat zien, is de Top 2000 de hitlijst van songs die in ons collectieve geheugen staan gegrift.

De top 2000 is inmiddels de traditionele muzikale afsluiting van het jaar.

Bekijk hier de jaarlijsten van de verschillende edities of zoek naar jouw favoriete artiesten.



Download de gratis app
12345678910...>>
artiesttiteljaar20082007verschil
The Sweet Love Is Like Oxygen19789121772860
The Sweet Poppa Joe197211221962840
The Sweet Blockbuster19738321610778
The Sweet Fox On The Run19756711429758
Shania Twain Man I Feel Like A Woman19999371575638
John Travolta & Olivia Newton John You're The One That I Want197812331866633
Frankie goes to Hollywood Relax198410511681630
Manfred Mann's Earth band Davy's On The Road Again197812981915617
Small Faces Itchycoo Park196712081823615
Marlene Dietrich Sag Mir Wo Die Blumen Sind196310311615584
Roxette It Must Have Been Love19909191489570
Lovin' Spoonful Summer In The City196612411811570
Orchestral Manoeuvres In The Dark Enola Gay 198014031972569
Level 42 Lessons In Love198613121868556
Propaganda Duel (Eye To Eye)198512651808543
Kayak Starlight Dancer197710931629536
Matia Bazar Ti Sento198613691902533
Peter Frampton Show Me The Way197610281551523
Slade Far Far Away197411021624522
Michael Jackson Heal The World199211151634519
12345678910...>>
Zoek op
Artiest   Titel  
Google Plus email of twitter: @John_Boers

een website van John Boers