De mooiste songs uit de popmuziek - de top 2000: - 2009: een overzicht van de platen die zijn gestegen.

Liefhebbers van popmuziek kennen de hitlijsten met top 40 hits of de muziek top 100. De Top 2000 is de ultieme hitlijst met de songs die beklijven. Waar de top 40 hits vaak songs van de dag zijn en de muziek top 100 de succesvolle liedjes van een jaar laat zien, is de Top 2000 de hitlijst van songs die in ons collectieve geheugen staan gegrift.

De top 2000 is inmiddels de traditionele muzikale afsluiting van het jaar.

Bekijk hier de jaarlijsten van de verschillende edities of zoek naar jouw favoriete artiesten.



Download de gratis app
12345678910...>>
artiesttiteljaar20092008verschil
Pearl Jam Alive19924918701821
Pink Floyd The Great Gig In The Sky197335519251570
U2 Bad198417116081437
Neil Young Rockin' In The Free World198936717891422
Michael Jackson Bad198743918071368
Guus Meeuwis Tranen Gelachen200739916751276
The Clash London Calling197965918641205
Within Temptation Mother Earth200234315071164
Robert Long Flink Zijn197763617841148
U2 Vertigo200463717851148
Ramses Shaffy & Liesbeth List Shaffy Cantate196517813221144
Counting Crows A Long December199674618241078
Barbra Streisand Papa Can You Hear Me?198353215771045
Enya Only Time200084618661020
James Blunt Goodbye My Lover200574517531008
Counting Crows Mr. Jones199466216661004
Anouk Jerusalem20059001891991
Radiohead Street Spirit1995921078986
Bruce Springsteen Thunder Road19753731321948
Depeche Mode Enjoy The Silence19901771120943
12345678910...>>
Zoek op
Artiest   Titel  
Google Plus email of twitter: @John_Boers

een website van John Boers