De mooiste songs uit de popmuziek - de top 2000: - 2010: een overzicht van de platen die zijn gestegen.

Liefhebbers van popmuziek kennen de hitlijsten met top 40 hits of de muziek top 100. De Top 2000 is de ultieme hitlijst met de songs die beklijven. Waar de top 40 hits vaak songs van de dag zijn en de muziek top 100 de succesvolle liedjes van een jaar laat zien, is de Top 2000 de hitlijst van songs die in ons collectieve geheugen staan gegrift.

De top 2000 is inmiddels de traditionele muzikale afsluiting van het jaar.

Bekijk hier de jaarlijsten van de verschillende edities of zoek naar jouw favoriete artiesten.



Download de gratis app
12345678910...>>
artiesttiteljaar20102009verschil
Coldplay Fix You200523514941259
Anouk Three Days In A Row200910612421136
Kings Of Leon Use Somebody200849116191128
Nick & Simon Pak Maar M'n Hand200731713521035
Stevie Wonder Isn't She Lovely197692619541028
Steve Harley & Cockney Rebel Make Me Smile (Come Up And See Me)19758331826993
3JS Watermensen200810151930915
Kyteman Sorry 20091561005849
Chaka Khan I'm Every Woman197913042000696
Alanis Morissette Ironic19955721208636
Billy Paul Me And Mrs. Jones197312431866623
Peter Fox Haus Am See200911631730567
De Kast Hart Van Mijn Gevoel19995091071562
André Hazes Kleine Jongen1990304842538
Muse Uprising200912021726524
Aretha Franklin Spanish Harlem197112531765512
Prince Kiss198610881592504
Prince 1999198210251527502
Shakira Whenever Wherever200215021984482
Allman Brothers Band Ramblin' Man197313281795467
12345678910...>>
Zoek op
Artiest   Titel  
Google Plus email of twitter: @John_Boers

een website van John Boers