De mooiste songs uit de popmuziek - de top 2000: - 2011: een overzicht van de platen die zijn gestegen.

Liefhebbers van popmuziek kennen de hitlijsten met top 40 hits of de muziek top 100. De Top 2000 is de ultieme hitlijst met de songs die beklijven. Waar de top 40 hits vaak songs van de dag zijn en de muziek top 100 de succesvolle liedjes van een jaar laat zien, is de Top 2000 de hitlijst van songs die in ons collectieve geheugen staan gegrift.

De top 2000 is inmiddels de traditionele muzikale afsluiting van het jaar.

Bekijk hier de jaarlijsten van de verschillende edities of zoek naar jouw favoriete artiesten.



Download de gratis app
12345678910...>>
artiesttiteljaar20112010verschil
Mumford & Sons The Cave200914712361089
Michael Jackson Man In The Mirror19881971195998
Muse Uprising20092551202947
Peter Fox Haus Am See20092841163879
Kings Of Leon Sex On Fire2008122966844
Michael Jackson Black Or White19916931532839
AC/DC Thunderstruck199061882821
Red Hot Chili Peppers Dani California20065381258720
10CC The Wall Street Shuffle19744101112702
10CC I'm Mandy Fly Me197611271817690
John Mayer Waiting On The World To Change20065391198659
The 5th Dimension Aquarius / Let The Sunshine In19694521095643
3JS Watermensen20083731015642
Novastar Wrong19998031423620
Rick Astley Never Gonna Give You Up198710741684610
Anouk One Word20057761371595
Cuby & The Blizzards Another Day Another Road196710361618582
Tanita Tikaram Twist In My Sobriety19889841565581
Alicia Keys Empire State Of Mind2009173712539
The Shoes Osaka197012971784487
12345678910...>>
Zoek op
Artiest   Titel  
Google Plus email of twitter: @John_Boers

een website van John Boers