De mooiste songs uit de popmuziek - de top 2000: - 2012: een overzicht van de platen die zijn gestegen.

Liefhebbers van popmuziek kennen de hitlijsten met top 40 hits of de muziek top 100. De Top 2000 is de ultieme hitlijst met de songs die beklijven. Waar de top 40 hits vaak songs van de dag zijn en de muziek top 100 de succesvolle liedjes van een jaar laat zien, is de Top 2000 de hitlijst van songs die in ons collectieve geheugen staan gegrift.

De top 2000 is inmiddels de traditionele muzikale afsluiting van het jaar.

Bekijk hier de jaarlijsten van de verschillende edities of zoek naar jouw favoriete artiesten.



Download de gratis app
12345678910...>>
artiesttiteljaar20122011verschil
The White Stripes Seven Nation Army200324917781529
Alice Cooper Poison198949018931403
Nirvana Come As You Are199113815331395
The Script The Man Who Can't Be Moved200838017461366
Foo Fighters The Pretender200715414981344
3 Doors Down Kryptonite200719215141322
Pink Floyd Echoes197123214671235
The Wiz Stars A Brand New Day197878719071120
Bob Marley & The Wailers Three Little Birds197724213561114
André Hazes 'n Vriend198084819351087
Fluitsma & Van Tijn 15 Miljoen Mensen199679118481057
Amy Winehouse Back To Black2006971089992
Tom Petty A Face In The Crowd199010391981942
Foo Fighters Everlong19971851083898
Elbow Lippy Kids20115861442856
André Hazes 'n Beetje Verliefd19814581298840
Celine Dion The Power Of Love19946121393781
Natalie Imbruglia Torn199712492000751
Joey Dyser 100 Years197510441794750
Boudewijn de Groot Als De Rook Om Je Hoofd Is Verdwenen19729841721737
12345678910...>>
Zoek op
Artiest   Titel  
Google Plus email of twitter: @John_Boers

een website van John Boers