De mooiste songs uit de popmuziek - de top 2000: - 2014: een overzicht van de platen die zijn gestegen.

Liefhebbers van popmuziek kennen de hitlijsten met top 40 hits of de muziek top 100. De Top 2000 is de ultieme hitlijst met de songs die beklijven. Waar de top 40 hits vaak songs van de dag zijn en de muziek top 100 de succesvolle liedjes van een jaar laat zien, is de Top 2000 de hitlijst van songs die in ons collectieve geheugen staan gegrift.

De top 2000 is inmiddels de traditionele muzikale afsluiting van het jaar.

Bekijk hier de jaarlijsten van de verschillende edities of zoek naar jouw favoriete artiesten.



Download de gratis app
12345678910...>>
artiesttiteljaar20142013verschil
Kensington Home Again201318018601680
Fleetwood Mac The Chain197755118351284
Stromae Formidable20133213141282
Stromae Papaoutai201319114701279
The Script If You Could See Me Now201354918281279
Fleetwood Mac Songbird197739816201222
Nickelback How You Remind Me200159217831191
Mr. Probz Waves20136312451182
Bastille Pompeii201324713531106
Armin van Buuren feat. Trevor Guthrie This Is What It Feels Like201314612431097
Pink Try201267517281053
Ed Sheeran Give Me Love201222612611035
Kansas Carry On Wayward Son197781718171000
One Direction Story Of My Life20138091787978
Eddie Vedder Society20072411075834
Justin Timberlake Mirrors20138671663796
Matt Simons With You20139381716778
Katy Perry Roar20138791654775
Nirvana Lithium1991208957749
Rihanna feat. Mikky Ekko Stay20137071441734
12345678910...>>
Zoek op
Artiest   Titel  
Google Plus email of twitter: @John_Boers

een website van John Boers