De mooiste songs uit de popmuziek - de top 2000: - 2015: een overzicht van de platen die zijn gestegen.

Liefhebbers van popmuziek kennen de hitlijsten met top 40 hits of de muziek top 100. De Top 2000 is de ultieme hitlijst met de songs die beklijven. Waar de top 40 hits vaak songs van de dag zijn en de muziek top 100 de succesvolle liedjes van een jaar laat zien, is de Top 2000 de hitlijst van songs die in ons collectieve geheugen staan gegrift.

De top 2000 is inmiddels de traditionele muzikale afsluiting van het jaar.

Bekijk hier de jaarlijsten van de verschillende edities of zoek naar jouw favoriete artiesten.



Download de gratis app
12345678910...>>
artiesttiteljaar20152014verschil
Kensington All For Nothing201423114281197
Armand Ben Ik Te Min19679012791189
Wings Live And Let Die197367917681089
Blaudzun Promises Of No Man's Land20149061873967
Rammstein Du Hast199710061935929
Nielson Sexy Als Ik Dans20148761758882
Rammstein Sonne20019471828881
The Killers Mr. Brightside20053051175870
Sam Smith I'm Not The Only One20147791633854
Genesis Firth Of Fifth197311101928818
Dotan Fall20147801579799
Imagine Dragons Demons20123721112740
Jonathan Jeremiah Happiness20117681503735
Queens Of The Stone Age No One Knows2002168893725
System Of A Down Chop Suey!20019221582660
Beth Hart Leave The Light On20035811195614
John Mayer Waiting On The World To Change20064821082600
Coldplay Magic20144381027589
Marco Borsato & Ali B Wat Zou Je Doen200413031891588
The Black Keys Little Black Submarines20128011318517
12345678910...>>
Zoek op
Artiest   Titel  
Google Plus email of twitter: @John_Boers

een website van John Boers