De mooiste songs uit de popmuziek - de top 2000: - 2018: een overzicht van de platen die zijn gestegen.

Liefhebbers van popmuziek kennen de hitlijsten met top 40 hits of de muziek top 100. De Top 2000 is de ultieme hitlijst met de songs die beklijven. Waar de top 40 hits vaak songs van de dag zijn en de muziek top 100 de succesvolle liedjes van een jaar laat zien, is de Top 2000 de hitlijst van songs die in ons collectieve geheugen staan gegrift.

De top 2000 is inmiddels de traditionele muzikale afsluiting van het jaar.

Bekijk hier de jaarlijsten van de verschillende edities of zoek naar jouw favoriete artiesten.



Download de gratis app
12345678910...>>
artiesttiteljaar20182017verschil
Imagine Dragons Whatever It Takes201736019791619
André Hazes Jr. Leef201615216841532
Avicii Addicted To You201480719651158
Nothing But Thieves Amsterdam201763617151079
Armin van Buuren ft. Josh Cumbee Sunny Days201784618551009
Ed Sheeran Galway Girl20176911689998
George Michael & Aretha Franklin I Knew You Were Waiting (For Me)198710401944904
Imagine Dragons Believer20173361178842
ABBA Super Trouper19809741805831
Queen Heaven For Everyone199510561869813
Philip Bailey & Phil Collins Easy Lover19858871663776
Tracy Chapman Baby Can I Hold You198812441977733
Dire Straits So Far Away19858961616720
Eminem The Real Slim Shady20009491668719
Beyoncé ft. Jay-Z Crazy In Love200212451947702
Michael Jackson P.Y.T.198211971858661
Michael Kiwanuka Cold Little Heart201691750659
Aretha Franklin I Say A Little Prayer1968300951651
Aretha Franklin (You Make Me Feel Like) A Natural Woman1967182828646
George Ezra Budapest201410611686625
12345678910...>>
Zoek op
Artiest   Titel  
Google Plus email of twitter: @John_Boers

een website van John Boers