Berenjacht

Vandaag zijn we sportief begonnen met een balance-training die werd gestreamed. Met al dat binnenzitten is het goed om ook af en toe wat aandacht te geven aan je lijf.

Via Facebook kwam er een oproep om een beer in de vensterbank te zetten voor de berenjacht. Kleine kinderen die met hun ouders een frisse neus gaan halen hebben zo onderweg wat te doen. Twee beren die José heeft gehaakt zitten nu gebroederlijk in de vensterbank en regelmatig komen er kinderen langs die ze ontdekken.

Vanaf Facebook komen er allerlei reacties op de beren van mensen die we niet kennen. Het zou aardig zijn om na deze corona-crisis eens een echt praatje te maken met een aantal daarvan. Dat maakt de wijk minder anoniem.

We hebben het Corona-nieuws vandaag een beetje van ons af gehouden en er een rustige dag van gemaakt.

Update

Een onverwacht effect van De Berenjacht is dat er via Facebook regelmatig reacties binnenkomen dat de gehaakte beren zo leuk zijn. Namens José bedankt voor al die complimenten.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.